Niebieskie Pudełko Zestaw prenatalny „Będę mamą”

Zestaw prenatalny „Będę mamą”

bmZestaw prenatalny „Będę mamą” dedykowany jest kobietom w I trymestrze ciąży.

Początek ciąży to nowy i nieznany okres w Twoim życiu. Pomożemy Ci się do niej przygotować. Zapytaj o zestaw w swoim gabinecie ginekologicznym.

Znajdziesz w nim próbki produktów dla kobiet w ciąży oraz polecany przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne poradnik „Od poczęcia do narodzin” autorstwa prof. med. Longina Marianowskiego.

Poradnik stanowi integralny element zestawów „Będę Mamą”. Jest cennym źródłem informacji na temat ciąży, rozwoju płodu, dolegliwości typowych dla okresu ciąży, odżywiania kobiet ciężarnych, przygotowań na przyjęcie dziecka, porodu i karmienia piersią. Profesjonalne, użyteczne i praktyczne rady powodują, że przyszła mama wielokrotnie korzysta z poradnika w trakcie ciąży, jak również po porodzie. Jeśli jesteś niepewna, zadajesz sobie mnóstwo pytań i usiłujesz wszystko przygotować na narodziny swojego dziecka ten zestaw  dostarczy Ci wielu wskazówek i odpowiedzi. Zapytaj o nasze zestawy swojego ginekologa podczas wizyty.

Zawartość pakietu i próbki znajdujące się w nim mogą się różnić w zależności od regionu i pory roku.

Jeśli jeszcze przed porodem chcesz otrzymywać porady i oferty związane z ciążą i przyjściem dziecka na świat, możesz już teraz zarejestrować się poprzez naszą stronę. Ważne, by podać przewidywaną datę porodu, bo kolejne informacje przesyłamy w konkretnym momencie życia Twojego dziecka.

Skorzystaj z wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić gdzie możesz otrzymać zestaw prenatalny „Będę mamą”

Twoje korzyści z rejestracji

  • Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ