Niebieskie Pudełko Zestaw prenatalny „Wkrótce razem USG III trymestr”

Bezpłatne próbki produktów dla kobiet w ciąży

Zestaw prenatalny „Wkrótce razem USG III trymestr”

wrZestaw prenatalny „Wkrótce razem USG III trymestr” dedykowany jest kobietom w III trymestrze ciąży.

Druga połowa ciąży to okres przygotowania domu na przyjęcie maluszka oraz kompletowania wyprawki. Gdy masz mętlik w głowie i nie wiesz, co wybrać dla swojego dziecka, my Ci podpowiemy. Zapytaj o zestaw w swoim punkcie ginekologicznym z USG.

Zestaw wyposażony jest w „Kartę wyprawkową”, czyli niezbędnik przyszłej mamy. Poradnik powstał we współpracy i po konsultacji z położnymi ze szpitalnych oddziałów położniczych, jak też z młodymi matkami, które podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami. Natomiast wiedzę na temat alergii, szczepień i sposobu pielęgnacji skóry przekazał dr hab. n. med. Piotr Albrecht. Dodatkowo wiedzą z zakresu prawa pracy podzieliła się Agnieszka Szefler – Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Zawartość pakietu i próbki znajdujące się w nim mogą się różnić w zależności od regionu i pory roku.

Jeśli jeszcze przed porodem lub w pierwszych miesiącach życia dziecka chcesz otrzymywać porady i oferty specjalne, możesz już teraz zarejestrować się poprzez naszą stronę. Ważne, by podać przewidywaną datę porodu, bo kolejne informacje przesyłamy w konkretnym momencie życia Twojego maluszka.

Skorzystaj z wyszukiwarki poniżej, aby sprawdzić gdzie możesz otrzymać zestaw prenatalny „Wkrótce razem USG III trymestr”.
Pamiętaj, że aby otrzymać zestaw, musisz umówić się na wizytę w placówce, która z nami współpracuje.

Twoje korzyści z rejestracji

  • Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ