Strona główna » Innowacyjne foteliki samochodowe BeSafe zapewniające bezpieczeństwo dziecka w podróży

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Innowacyjne foteliki samochodowe BeSafe zapewniające bezpieczeństwo dziecka w podróży

Nowe technologie sprawiają, że nawet przy współczesnym nasileniu ruchu drogowego przewożenie dzieci w aucie jest coraz wygodniejsze i bezpieczniejsze. Poznaj rewolucyjne foteliki samochodowe iZi Twist M oraz iZi Turn M – niezrównane pod kątem ochrony małych pasażerów.

Inteligentny fotelik – tego jeszcze nie było!

Oba wspomniane wyżej modele fotelików iZi wyposażone zostały w absolutnie unikalny i pierwszy na świecie system monitoringu. Mowa o technologii, która poprzez aplikację mobilną pozwala Ci na kontrolowanie zapięcia pasów bezpieczeństwa dziecka. Jeśli uprzęż zostanie wypięta z klamry, za otrzymasz pośrednictwem bluetooth powiadomienie na swoim telefonie i będziesz mógł zareagować wczas. Z drugiej strony, jeśli pozostawisz dziecko w zaparkowanym aucie, a klamra nie zostanie wypięta, system powiadomi zgłoszony numer o potencjalnym niebezpieczeństwie. W przypadku braku reakcji powiadomiona zostanie kolejna osoba zarejestrowana w aplikacji.

 

 

W codziennym życiu jest wiele sytuacji, w których stres, pośpiech czy zmęczenie rodziców mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa dziecka. Fotelik iZi Twist M oraz iZi Turn M pomagają wyeliminować najpowszechniejsze czynniki ryzyka.

Optymalna pozycja montażu

Aby dziecko mogło cieszyć się pełną wygodą w czasie jazdy, fotelik samochodowy powinien być mocowany w pozycji poziomej. Niestety, faktu tego nie biorą pod uwagę niektórzy producenci aut, których siedzenia nachylone są pod kątem od 5 do nawet 20 stopni.  W rezultacie foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy oferują dziecku nieprzyjemną i niekomfortową pionową pozycję.

 

 

Fotelik iZi Twist M rozwiązuje ten problem dzięki innowacyjnej koncepcji The Universal Level Technology™.  Unikalna konstrukcja umożliwia poziomą instalację nawet w przypadku najbardziej nachylonych kanap samochodowych. Co więcej, 4 różne poziomy regulacji pozwalają Ci dopasować siedzisko do dzieci w różnym wieku – od 6 miesięcy do 4 lat! Pochylenie regulować możesz nawet po instalacji, a o tym, że montaż został poprawnie przeprowadzony, poinformują Cię sygnały dźwiękowe i wizualne.

Na czym polega rewolucyjna technologia? Foteliki iZi Twist M i Turn M posiadają specjalną nogę wypierającą, która umożliwia odpowiednie uniesienie siedziska do poziomu. Wolna przestrzeń między fotelikiem a kanapą nie tylko nie stwarza zagrożenia dla dziecka, ale, jak wynika z crash testów, pozwala rozłożyć siłę ewentualnego uderzenia na podłogę auta.

Idealna stabilizacja małego pasażera

Najbezpieczniejszy fotelik samochodowy to taki, w którym delikatne ciało dziecka jest perfekcyjnie ustabilizowane. Modele iZi Twist M oraz iZi Turn M wyposażono w wyjątkową wkładkę Two-Fit Cushions™. Wykonana z przyjemnie miękkich, ale odpowiednio amortyzujących materiałów pozwala dopasować fotelik do rozmiarów maluszka, tak, aby czuł się komfortowo wtulony w siedzisko. Gdy pociecha rośnie, wyjmujesz najpierw jedną poduszkę, a potem drugą, wykorzystując pełną objętość fotelika.

 

 

To jednak nie wszystko! Opatentowany pochłaniacz energii Dynamic Force Absorber™ zlokalizowany w zagłówku fotelików iZi absorbuje wstrząs wynikający ze zderzenia bocznego, chroniąc wrażliwą szyję i główkę maluszka. Niezawodność tej technologii wynika z zastosowania specjalnie dobranego zestawu materiałów – elastycznych z jednej strony, a sztywnych z drugiej.

Fotelik samochodowy iZi Twist M czy iZi Turn M – na czym polega różnica?

Nie jesteś pewien, który model wybrać? Zarówno iZi Twist M, jak i iZi Turn M gwaranują ten sam poziom bezpieczeństwa i komfortu, wynikający z zastosowania wspomnianych wyżej, przełomowych technologii konstrukcyjnych. Spełniają  też wszystkie wymogi wyznaczone przez najnowszą normę UN R129 i-Size. Oba też należą do fotelików obrotowych, które maksymalnie ułatwiają wkładanie i wyjmowanie dziecka do auta. Innowacyjny system magnesów Magnetic Belt Assistants™ dodatkowo pomoże Ci za pomocą jednego kliknięcia włożyć i wyjąć cały fotelik!

Czy więc różnią się modele fotelików iZi?

Fotelik samochodowy iZi Twist M to wizjonerski model, który montuje się zawsze tyłem do kierunku jazdy, ale łatwo jest go płynnie obrócić w kierunku drzwi. Realizuje on zalecenia ekspertów ds. bezpieczeństwa i pozwala przewozić dzieci do wzrostu 105 cm w optymalnej pozycji. Zagłówek fotelika ma aż 10 różnych ustawień, które dbają o absolutny komfort – reguluje się go jednocześnie z uprzężą, co znacznie ułatwia życie codzienne.

Fotelik iZi Turn M można natomiast montować w obu kierunkach – przodem i tyłem do kierunku jazdy. To rozwiązanie gwarantuje idealną elastyczność i pozwala Ci kontrolować dziecko w lusterku wstecznym. Co więcej, fotelik płynnie obraca się o 360 stopni, co wykorzystasz nie tylko przy wkładaniu i wyjmowaniu pociechy z samochodu, ale także podczas przestanków w podróży. Ciekawym udogodnieniem jest również tkanina BeSafe Mesh, która gwarantuje nawet 8 razy większy przepływ powietrza, zapobiegając poceniu i przegrzewaniu się maluszka.

Bez względu na to, na który model się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że foteliki samochodowe iZi zagwarantują Twojemu dziecku najbardziej kompleksowy zakres ochrony. Jednocześnie każda rodzinna podróż, ta duża i ta mała, będzie przebiegać zdecydowanie wygodniej i pogodniej!

 

Instagram

Twoje korzyści z rejestracji

  • Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ

Zobacz również

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Advertisement

Pakiety

Pakiety

Placówki