Niebieskie Pudełko Tematy na forum Lifestyle Jaka drukarka do firmy najlepsza?

Jaka drukarka do firmy najlepsza?

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Zdjęcie profilowe jozefina.gaj8w jozefina.gaj8w 3 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6 wszystkich)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Sylviaa121bq
    Sylviaa121bq
    Participant

Witam.
    Bardzo proszę o pomoc w wyborze dobrej i profesjonalnej drukarki . Ma służyć jako główna drukarką w małej firmie, drukowane jest ok 5000 str. miesięcznie.Czytałam ostatnio na temat obniżania nakładu drukowania http://drukwfirmie.pl/4791-grafik-wykorzystanie-drukarek-w-agencjach-reklamowych-czyli-druki-marketingowe i chciałam się podpytać o opinię.

Zdjęcie profilowe
    Anonim

Tak, to bedzie dobry wybor.

Zdjęcie profilowe marlenabudzikp8
    marlenabudzikp8
    Participant

Wyglada dobrze…

Zdjęcie profilowe jozefina.gaj8w
    jozefina.gaj8w
    Participant

co myślicie o drukarkach brother?? Jakie zamienniki polecacie do tych drukarek?

Zdjęcie profilowe fLmauw59
    fLmauw59
    Participant

Jozefino, osobiście mam bardzo dobre zdanie o drukarkach Brother, szczególnie atramentowych.
    Jeśli szukasz czegoś do domu, lub małego biura szczerze polecam model Brother DCP-J105.
    Jest to urządzenie wielofunkcyjne, zatem drukowanie, kopiowanie i skanowanie jest dostępne jednym DCP-J105 zmieści się na każdym biurku. Jest niezawodny, ma bardzo dobre opinie wśród moich klientów. Dodatkowo nie musisz się martwić kosztem eksploatacji, bo koszt zakupu zbiorników z atramentem jest bardzo niski proporcjonalnie do wydajności. Komplet moich zamienników kosztuje 71,99 zł i jest wydajny na prawie 7 tysięcy stron, czyli koszt wydruku jednej strony to zaledwie 1,03 grosza.

W razie dodatkowych pytań, służę pomocą. :)

Pozdrawiam, Rudy z DrTusz.pl

Zdjęcie profilowe jozefina.gaj8w
    jozefina.gaj8w
    Participant

zamówiłam tego brothera, poko się na nim drukuje, od razu zamówiłam tez zamienniki actis, są tanie i sporo osób je zachwala jako najlepsze do domowego drukowania

Oglądasz 6 wpisów - od 1 do 6 (z 6 wszystkich)

Musisz zalogować się, by odpowiedzieć w tym temacie.

Twoje korzyści z rejestracji

• Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży
    i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Pakiety

Pakiety

Placówki