Niebieskie Pudełko Przedszkole Nauka i zabawa Gry i zabawy Mali Bohaterowie, czyli Lamaze dzieli się miłością

Mali Bohaterowie, czyli Lamaze dzieli się miłością

Zabawki Lamaze przebojem podbijają Polski rynek – „Najfajniejsze i rozwijające zabawki – jesteśmy wraz z synem zachwyceni doborem kolorów… materiałami i tym jak dużą sprawiają radość” czy „Dopiero podczas naszych niedzielnych zakupów odkryłam markę Lamaze i bez pamięci zakochałam się w jej produktach. Lamaze stymuluje, rozwija, zaspokaja pierwsze dziecięce potrzeby nowych bodźców i wrażeń” – to tylko niektóre opinie rodziców, które można znaleźć w sieci.

Nasze motto to „Stworzone z miłości” i tą właśnie miłością chcemy się dzielić. Dlatego dbamy o jakość naszych zabawek i czujnie słuchamy głosów rodziców. Dlatego również w listopadzie przeprowadziliśmy akcję Mały Bohater – mówi Urszula Barwicka, Marketing Manager odpowiedzialna za markę Lamaze.

Mały Bohater

W trwającej ponad dwa tygodnie akcji Lamaze Polska odnajdywał na Facebooku zdjęcia ważnych momentów z życia dzieci do 6 miesiąca i nagradzał Małych Bohaterów prezentami-niespodziankami. W czasie akcji nagrodzonych zostało łącznie 100 Małych Bohaterów z całej Polski.

Każdy z nich otrzymał paczkę-niespodziankę z zestawem zabawek: Pawikiem Jacusiem i Misiem Teddym, a każdy rodzic – list.

Wielu rodziców dzieliło się zdjęciami i wrażeniami na swoich profilach, stronie Lamaze Polska, czy prowadzonych przez siebie blogach. Te reakcje dostarczyły nam mnóstwo radości i wzruszeń.

Tak prezentami od Lamaze bawi się Dominika, córka autorów bloga tatyrady.pl:

lamaze

Lamaze to rozwijające zabawki tworzone we współpracy z pediatrami i psychologami dziecięcymi. Kolorowe, szeleszczące, grzechoczące, przyjemne w dotyku – są nie tylko miłą przytulanką, ale przede wszystkim rozwiają poprzez zabawę. Marka istnieje od 20 lat. Zabawki Lamaze dostępne są w sieciach Smyk i Toys’R’Us oraz w wybranych sklepach z zabawkami.

Tagi: , ,

Twoje korzyści z rejestracji

  • Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Zobacz również

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Forum

Forum

Pakiety

Pakiety

Placówki