Niebieskie Pudełko Lifestyle Lifestyle Zdrowie i uroda Zielona kawa – Twoja tajna broń w walce ze zbędnymi kilogramami

Zielona kawa – Twoja tajna broń w walce ze zbędnymi kilogramami

Ekstrakt z zielonej kawy naturalnie wspomaga utratę zbędnych kilogramów. Jak działa zielona kawa? Dlaczego warto stosować ją podczas kuracji odchudzających?

Zielona kawa wykazuje szereg właściwości, które pozwalają nie tylko szybciej chudnąć, ale także aktywnie wpływają na stan zdrowia. Ekstrakt zawiera przede wszystkim duże ilości kwasu chlorogenowego, który jest jednym z najsilniejszych roślinnych antyoksydantów.

Dlaczego warto stosować zieloną kawę?

Suplementacja naturalnych i znanych od wielu wieków związków roślinnych stanowi dobrą alternatywę dla często obciążających organizm terapii farmakologicznych. Naturalne suplementy na odchudzanie zapewniają doskonałe efekty kuracji i co najważniejsze są w pełni bezpieczne dla zdrowia, dzięki czemu nie musimy się obawiać wystąpienia skutków ubocznych w trakcie ich stosowania.

Ziarna kawy w czasie palenia tracą szereg cennych właściwości zdrowotnych. Zielona kawa z racji braku obróbki termicznej jest znacznie zdrowsza niż tradycyjnie stosowana kawa czarna i zawiera związki, które aktywnie usprawniają funkcjonowanie organizmu.

Zielona kawa właściwości

Zielona kawa posiada trzykrotnie silniejsze działanie antyoksydacyjne niż znana również z działania odchudzającego zielona herbata. Za większość prozdrowotnych właściwości zielonej kawy odpowiada kwas chlorogenowego, który nie tylko przeciwdziała procesom starzenia się komórek i tkanek oraz redukuje ryzyko powstawania nowotworów, ale także wykazuje działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybiczne, pomaga wzmacniać i regenerować układ krążenia, redukuje poziom złego cholesterolu, reguluje pracę wątroby, pobudza i dodaje sił witalnych, zapobiega miażdżycy oraz przeciwdziała zawałom i udarom.

Zielona kawa na odchudzanie

Powyższe właściwości zielonej kawy to nie wszystkie korzyści ze stosowania ekstraktu w formie tabletek. Kwas chlorogenowy występujący w zielonych ziarnach kawy znacznie przyśpiesza przemianę materii, zmniejsza wchłanianie spożytych węglowodanów i w połączeniu z kofeiną usprawnia spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki czemu aktywnie wpływa na tempo redukcji masy ciała.

Sam mechanizm działania ekstraktu z zielonej kawy podczas stosowania diety odchudzającej polega na ograniczeniu wchłaniania spożytych cukrów z jelit, dzięki czemu organizm zmuszony jest czerpać energię z rezerwy w postaci tkanki tłuszczowej. Włączenie suplementacji zielonej kawy podczas stosowania diety pozwala usprawnić funkcjonowanie organizmu oraz przyśpiesza efekty kuracji.

Suplementy na odchudzanie

Stosowanie suplementów na odchudzanie jest zasadne tylko wówczas, gdy sięgamy po sprawdzony i bezpieczny dla zdrowia produkt o dokładnie przebadanym działaniu. Skutecznym suplementem odchudzającym zawierającym ekstrakt z zielonej kawy jest Green Coffee Plus, którego działanie zostało potwierdzone licznymi testami. Oryginalny produkt kupisz tutaj: www.smedyczny.pl/green-coffee-plus-tabletki-na-odchudzanie-zielona-kawa/

Zielona kawa aktywnie wspomaga procesy spalania tkanki tłuszczowej i pomaga szybciej odzyskać szczupłą i atrakcyjną sylwetkę. Decydując się na stosowanie preparatu zyskujesz także poprawę ogólnego stanu zdrowia, co ma niebagatelne znaczenie dla Twojego samopoczucia po zakończeniu kuracji odchudzającej.

Zobacz także produkt Ultra Slim działający podobnie: ultra-slim

Tagi: , ,

Twoje korzyści z rejestracji

  • Udział w Niebieskim Konkursie
  • Darmowe e-booki
  • Darmowe szkolenia online
  • Newsletter z poradami na 34 tygodnie ciąży i 12 miesięcy życia dziecka
  • Oferty i zniżki dopasowane do Ciebie
  • Wymiana doświadczeń na Forum
ZAREJESTRUJ SIĘ

Zobacz również

Skomentuj jako pierwszy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Forum

Forum

Pakiety

Pakiety

Placówki