Niebieskie Pudełko Małe dziecko Rozwój i wychowanie Najlepsza zabawka dla rocznego dziecka: inteligentny przyjaciel!

Najlepsza zabawka dla rocznego dziecka: inteligentny przyjaciel!

Nie wiesz, co kupić maluchowi na pierwsze urodziny? Idealna zabawka to taka, która nie tylko zapewni ogrom radości od pierwszego wejrzenia, ale także długoterminowo wspomoże dziecko w rozwoju, i to na wielu płaszczyznach.
Mały Odkrywca marki Tiny Love stanie się nieodłącznym przyjacielem Twojego malucha.

Każdy rodzic marzy, aby jego pociecha miała wspaniałego towarzysza do codziennej zabawy. Niestety, w wieku jednego roku dzieci nie są jeszcze zdolne do utrzymywania trwałych towarzyskich relacji z rówieśnikami, a dla starszego rodzeństwa bywają po prostu „dzidzią”. Na tym etapie rozwoju inteligentne zabawki interaktywne okazują się być najlepszym kompanem dla energetycznego, ale i kapryśnego malucha.

Mój inteligentny przyjaciel czyli Mały Odkrywca

Nie jest niczym niezwykłym, że małe dzieci kochają zwierzęta i z radością personifikują swe ulubione misie czy postacie z bajek, dając im drugie życie we własnej głowie. Rozkoszni milusińscy w wyobraźni najmniejszych są bowiem czułymi istotami, które tak samo jak ludzie potrzebują tulić, negocjować czy pocieszać. Kolekcja trzech interaktywnych zabawek Wonder Buddies marki Tiny Love w pełni odzwierciedla te potrzeby i wykorzystuje dziecięcą wrażliwość na zwierzaki do stymulacji rozwoju emocjonalnego, intelektualnego i fizycznego.

 

 

Małych Odkrywców jest trzech: Myszka Coco, inspirowana słynną projektantką mody Coco Chanel, Lew Leonardo, nazwany tak na cześć wielkiego Da Vinci  oraz Królik Thomas, niemal tak sprytny jak sam Thomas Edison – każdy w idealnym rozmiarze, aby zmieścić się w objęciach rocznego dziecka. Wytrzymały i łatwy w czyszczeniu korpus ozdobiony jest miękkimi, rozkosznie szeleszczącymi uszkami lub grzywą, za które łatwo jest chwytać małego przyjaciela. Wesoła, ale stonowana kolorystyka spodoba się natomiast i maluchowi, i dorosłemu. Co zaś najważniejsze, każdy z Małych Odkrywców wyposażony jest w specjalne czujniki, które pozwalają mu ożyć w rękach malucha!

Jak można się bawić z Małym Odkrywcą?

Interaktywne zabawki z serii Wonder Buddies Tiny Love oferują siedem ciekawych aktywności, z którymi łatwo utożsami się dziecko od 12 miesiąca życia. Gdy schowamy je do ciemnego miejsca zaczną głośno domagać się znalezienia. Po naciśnięciu noska zawsze kichną, a przy karmieniu będą rozkosznie chrupać. Połaskotane na brzuszku wywołają śmiech, zaś podczas wspólnego skakania będą wydawać hopsające dźwięki. Małych Odkrywców można również potrząść, aby usłyszeć zabawne odgłosy oraz położyć do łóżka i przykryć – wówczas zaczną chrapać.

 

 

Ten wachlarz opcji pozwala odgrywać nieskończone warianty scenariuszy wspólnej zabawy – od  gry w chowanego po klasyczną opiekę nad zabawką. Dziecko może bawić się samo lub z pomocą dorosłego, którego pomysłowość doskonale wspierają dołączone do Małego Odkrywcy Karty Rozwojowe z propozycjami różnych aktywności. Zwykłe opowiadanie historii, tak uwielbiane przez maluchy, nabiera nagle zupełnie nowego uroku, jeśli uczestniczy w nim chichocząca myszka, pochrapujący królik czy rozbrykany lew!

Inteligentny przyjaciel zdziała cuda dla rozwoju Twojego malucha. Czego dziecko uczy się bawiąc Małymi Odkrywcami?

Interaktywne zabawki Wonder Buddies Tiny Love to nie tylko ogrom radości i sposobów na zabawę. Mali Odkrywcy otwierają bowiem przed dzieckiem bardzo istotną prawdę: każde działanie wywołuje konsekwencje. Zrozumienie zależności przyczyna-skutek jest zdaniem psychologów podstawą dla domowych reguł, dyscypliny, ale także samego procesu poznawania świata. Logiczne staje się więc, że po zabawie jestem zmęczony i głodny, więc muszę zjeść i pójść spać! Ponadto zabawa w „A kuku” to bardzo ważny element procesu uświadamiania sobie, że przedmioty, które zniknęły z pola widzenia nadal istnieją i jeszcze do nas powrócą. To bardzo ważna wiedza w kontekście tymczasowej separacji z mamą!

 

 

Zajmowanie się myszką, lwem czy królikiem przyzwyczaja również do pewnej rutyny i uczy malucha o codziennym rytmie dnia. Poza tym manewrowanie interaktywną maskotką wymaga pewnej manualnej wprawy, efektywnie ćwicząc małą i dużą motorykę dziecka. Wreszcie, sympatyczny Mały Odkrywca ze swoją nieustanną ochotą do wspólnej zabawy, wywołuje w najmłodszych przywiązanie i empatię, stając się pierwszym prawdziwym przyjacielem!

Za co dzieci kochają Wonder Buddies?

Seria Wonder Buddies Tiny Love to zabawki, które cieszą się na światowym rynku ogromną popularnością, będąc jednym z najwdzięczniejszych prezentów na pierwsze urodziny. Maluch w wieku 12 miesięcy potrafi już nauczyć się podstawowych zasad interakcji z Małym Odkrywcą i z każdym kolejnym dniem może wykorzystywać je na nowe bardziej złożone sposoby. Inteligentnymi maskotkami z radością bawią się także dwulatki i trzylatki, które są już w stanie wykorzystać fascynujące umiejętności sympatycznego lwiątka czy wesołej myszki do tworzenia złożonych historii i odgrywania ich później dla zabawy.

Jako alternatywa dla domowego zwierzaka, który może stwarzać zagrożenie lub sam być w niebezpieczeństwie w obliczu ciekawskiego i upartego maluszka, Wonder Buddies pozwalają spełniać dziecięce marzenia i przemycają do codziennego życia nieograniczony wprost potencjał dla wyobraźni. W chwilach nudy, smutku czy zmartwienia, ale także na czas beztroskiego szaleństwa i dzikich, nieokiełznanych zabaw, Mali Odkrywcy są wprost niezastąpieni ze swoją niewyczerpywalną cierpliwością, ogromną tolerancją i niegasnącym entuzjazmem. Trudno się dziwić, że większość maluchów najchętniej miałaby nie jedno, ale dwa czy trzy takie rozkoszne zwierzaki!

Twoje korzyści z rejestracji

  • Kody rabatowe na ubranka dla dzieci wysyłane na Twój e-mail
  • SMS ze zniżkami do sklepów z zabawkami
  • Zaproszenia do darmowych szkoleń online z nagrodami
  • Udział w społeczności Mam na forum
  • Darmowy newsletter z poradami dla młodych mam i kobiet w ciąży
  • Bezpłatny e-magazyn Niebieskie Pudełko
  • Podcasty tematyczne, infografiki oraz webinaria do pobrania
  • Bezpłatne poradniki do pobrania w PDF
  • Konkursy z nagrodami
  • Udział w Niebieskim Konkursie
ZAREJESTRUJ SIĘ

Zobacz również

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jestem zadowolona

Forum

Forum
Advertisement

Pakiety

Pakiety

Placówki